Матвійчук Алла Віталіївна
Викладач другої категорії.  Народилась 16 лютого 1979 року у місті Вінниця. 1996 року закінчила Вінницьку загальноосвітню школу №32 і вступила до Вінницького державного педагогічного університету на природничо-географічний факультет. У 2001році закінчила Вінницький  державний  педагогічний  університет ім. М. Коцюбинського, здобувши спеціальність вчителя географії та біології. У липні  2007 року закінчила соціально-гуманітарний факультет Вінницького соціально-економічного інституту вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» за фахом психолог.  

     У вересні 2001року почала педагогічну діяльність у Вінницькому технічному коледжі, а з вересня 2009 року працює на посаді практичного психолога. Має 10-річний досвід роботи класним керівником. Розробила та провела виховні заходи: «Україна, моя калинова», «Людська гідність – найвища цінність», «Автомобіліст - 2010», «Мотивація навчання», «Електромеханічному відділенню - 16».

Викладає дисципліни:

-         «Географія»;

-         «Основи екології»;

-         «Біологія».

Відкрите заняття на тему: «Великобританія».

     Є автором публікацій: «Пошук консенсусу у відносинах Україна-НАТО», «Діагностика соціально-психологічних причин відхилень у поведінці неповнолітніх», «Сучасні стратегії виховання особистості».

Напрями над якими працює:

-         «Соціально-психологічні  причини відхилень у поведінці неповнолітніх»;

-         «Проблеми адаптації студентів нового набору»;

-         «Використання інноваційних форм і методів навчання в процесі викладання географії та екології».

     Має великий досвід організації туристсько-краєзнавчої роботи.